אודות

                                      אודות אתר האינטרנט

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של מועדון קראוונים VIP. אתר האינטרנט החדש שלנו מרכז עבורכם, חברי קהילת הקראוונים בישראל וחברי מועדון קראוונים VIP בפרט, מידע רב ונגיש בלחיצת כפתור.
כאן תוכלו לקבל פרטים עדכניים אודות חניוני קראוונים, לשמוע על אירועים שאסור לפספס, לשתף חוויות מטיולים שעשיתם, לקרוא טיפים על קראוונים, להחליף מידע לגבי ציוד ואביזרים ולהיות תמיד חלק מהקהילה.
אתר האינטרנט של מועדון קראוונים VIP פועל ללא מטרות רווח ומתוחזק בהתנדבות על ידי חברי המועדון. לאתר מטרה מרכזית אחת – להעמיק את הקשר בין הקראווניסטים בישראל ולהוביל שיח של רעות, שיתוף פעולה, אחווה, ערכים ותשוקה לחלום על טיול בקראוון ישראלי.

                                          איך הכל התחיל?

הרעיון על הקמת מועדון קראוונים איכותי ומיוחד נולד לראשונה אצל דורון חיו, ירושלמי שהתאהב בקסם ומבלה ביחד עם המשפחה והילדים כמעט כל סוף שבוע שני ביעד אחר בארץ ישראל. מתוך הצורך והרצון להכיר חברים נוספים מהתחום, ולאחר אין ספור מפגשים עם קראווניסטים בחניונים ופינות חמד, חיו החליט שהגיע הזמן לעשות את החיבור הנכון בין האנשים הנכונים.
ביחד עם מספר קראווניסטים נוספים בעיקר לימור פרץ-יורשנסקי, זיו נכט ,החל לגלגל את הרעיון. בשלב מסוים הבין שעל מנת שהמועדון יצבור תאוצה דרושה גם יד מקצועית בעלת ניסיון. אי לכך, הוא חבר לדורון אחר – דורון קינן – בעל חברת "בית לקראוונים בישראל" ואחת האושיות המוכרות בקרב הקראווניסטים בישראל. שיחות על שיחות, שהתקיימו גם בשטח וגם על כוס קפה בחניון הקראוונים של קינן בהוד השרון, הצליחו להפוך את החלום למציאות.
בזכות התשוקה של הקראווניסטים ותודות לניסיון המקצועי של קינן, מועדון קראוונים VIP קרם עור וגידים. כיום המועדון שואף להרחיב את מעגל חבריו ולצרף עוד ועוד קראווניסטים איכותיים ואנשים טובים.
בעלי תפקידים:
דורון חיו - יו"ר

דורון חיו, נשוי ואב לילדים, הבעלים של ד.ח בניה ושיפוצים כבר משנת 2000. קבלן בניה, מפקח בניה בכיר מטייל המון ואוהב ארץ ישראל מושבע.

דורון קינן

דורון קינן, מוותיקי ומובילי תחום הקרוואנים והקמפינג בארץ.

בעל חברת קינן קמפינג ואנרגיה

תפקיד בחברה: חבר ועד המועדון

יוסי אררה

יוסי אררה

יוסי אררה - נשוי + 2, בכל אפשרות מטייל עם המשפחה. כל שנה מטייל עם משפחתו כחודש רצוף מאילת ועד ראש הנקרה.

תפקיד במועדון: חבר ועד המועדון

לימור פרץ-יורשנסקי - גזברית

לימור פרץ-יורשינסקי

נשואה + 4, עובדת בסוכנות ביטוח גל אלמגור מהסוכנויות המובילות בשוק שמתמחה שכל תחומי הביטוח

תפקידים במועדון: גזברית, מזכירות וועדת אירועים ותרבות

 

 

זיו נכט

זיו איש הייטק, אוהב טבע וטיולים, בכל הזדמנות אפשרית יוצא עם המשפחה לטבע עם הקרוואן

תפקידים במועדון: תחום חניונים ומדיה