שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

האם הצטרפות למועדון כרוכה בתשלום?

על מנת לממן את פעילות המועדון ומתוך רצון להרחיב את העשייה באופן שוטף, החברות במועדון כרוכה בתשלום סמלי של 100 ₪ לחודש. אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת ש"ההשקעה" הכספית בחברות במועדון VIP תשוב אליכם במהירה דרך ההטבות והאירועים שאנחנו מארגנים.

אלו הטבות ומבצעים מיוחדים ניתנים לחברי המועדון?

מועדון קראוונים VIP דואג כל הזמן להרחיב את ההטבות, ההנחות והמבצעים עבור חברי המועדון. באתר האינטרנט ובעמוד הפייסבוק שלנו תוכלו להתעדכן באופן שוטף אודות המבצעים החמים וההטבות השוות. חברי מועדון קראוונים VIP נהנים מהנחות בחניוני קראוונים, ברכישת ציוד ואביזרים, בחנויות קמפינג שונות ועוד.

היכן אני יכול לקבל מידע אודות הטבות והנחות?

באתר האינטרנט ובעמוד הפייסבוק שלנו תוכלו למצוא כל הזמן מידע עדכני ומפורט אודות הטבות והנחות הניתנות לחברי מועדון קראוונים VIP בלבד. אם אתם רוצים לדעת מידע ספציפי על נושא מסוים (כמו, למשל, ביטוח לקראוון או כניסה לחניון) אפשר ליצור קשר דרך האתר או הפייסבוק.

האם חברי מועדון VIP מגיעים מחתך אוכלוסייה מסוים?

חברי מועדון קראוונים VIP מגיעים מכל השכבות והמגזרים בציבור הישראלי. תנאי הקבלה היחיד למועדון הוא "אנשים טובים" ויש אצלנו משפחות צעירות עם ילדים בכל הגילאים, זוגות, יחידים, פנסיונרים, דתיים, חילונים, צברים, עולים חדשים ועוד.

האם קיימת פעילות ממוקדת במועדון לקבוצות ספציפיות?

היות שקהילת הקראווניסטים במועדון קראוונים VIP היא מגוונת והטרוגנית, אנחנו דואגים לקיים גם פעילויות לקבוצות מסוימות בנפרד. למשל, אירועים ייחודיים למשפחות, אירועים מיוחדים למבוגרים, טיולים ללא ילדים ועוד.

האם נערכים אירועים מיוחדים לחברי המועדון?

במסגרת העשייה הרחבה במועדון קראוונים VIP אנחנו דואגים לארגן פעילויות ואירועים מיוחדים. האירועים פרושים לאורך כל השנה ומתקיימים בנקודות שונות ברחבי הארץ. חלקם מאורגנים בלעדית על ידי צוות המועדון וחלקם מאורגנים על ידי החברים ומקבלים רוח גבית ותמיכה מלאה של המועדון בסוגיות כמו לוגיסטיקה, הפקה, קייטרינג, תיאומים ועוד.